Sprzedaż hurtowa pasz i suplementów.

     Jako hurtownia pasz i suplementów dla koni, prowadzimy dla Państwa sprzedaż hurtową pasz marki Equi First, ziołowych suplementów Vital Herbs, suplementów marki Humavet oraz ściółki dla koni ProfiBed. Jesteśmy wyłącznymi importerami na Polskę wyżej wymienionych marek.
     Sami jesteśmy właścicielami koni i wiemy jak ważna jest dla nas jakość podawanych produktów. Dlatego to, co robimy, robimy z pasją i przekonaniem, że oferujemy Państwu sprawdzone i wysokowartościowe produkty. Poza tym jesteśmy sponsorem zawodników startujących w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Oni także używają oferowanych przez nas produktów i cenią sobie ich jakość i skuteczność.
      Na rynku jeździeckim jest wiele firm oferujących szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych i żywieniowych dla koni. A nie każdy jeździec, a nawet hodowca musi być specjalistą w dziedzinie żywienia. Dlatego, posiadając własnych specjalistów, a także będąc w stałym i bezpośrednim kontakcie z naukowcami z Niemiec i Belgii, jesteśmy w stanie pomóc Państwu z pełną odpowiedzialnością, w doborze produktu najodpowiedniejszego dla Państwa konia. Dlatego w razie wszelkich wątpliwości, czy wybrany przez Państwa produkt powinien być zastosowany w danym przypadku, proszę nie obawiać się i zwrócić do nas o radę. Z chęcią pomożemy, a nawet ułożymy dawkę pokarmową specjalnie dla Państwa konia.
Pasze Equi First - są to pasze, które na polskim rynku pojawiły się za sprawa naszej firmy na początku 2007 roku, natomiast ich producent może poszczycić się trzypokoleniowa tradycją. Nie bez powodu "first" - marka ta dokłada wszelkich starań aby pasze jakie oferuje były na najwższym poziomie i pierwszym miejscu we wszystkich kwestiach żywieniowych dla koni. Wydajność konia i jego żywienie są ściśle powiązane i zależne od siebie. Asortyment Equi First jest różnorodny i każdy właściciel znajdzie odpowiedni produkt dla swojego konia, począwszy od lekkiej rekreacji, przez hodowlę aż do sportu. Wszystkie dostępne pozycje znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu TUTAJ.
Zioła Vital HerbsOd 2005 roku firma Vital Herbs specjalizuje się w fitoterapii koni tworząc wyjątkowe i naturalne mieszanki ziołowe. Vital Herbs wychodzi naprzeciw potrzebom naszych koni oferując ekskluzywną gamę produktów ziołowych, dzięki którym mamy możliwość uzupełnić braki w żywieniu naszych pupili. Wszystkie produkty są w 100% naturalne i wolne od dodatków, barwników i substancji pomocniczych. Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą dostępnych produktów na firmowej stronie Vital Herbs.
Suplementy Humavet - Firma od 1989 roku troszczy się o zdrowie koni produkując najwyższej jakości produkty. Asortyment kierowany jest dla koni przeznaczonych do rekreacji jak i koni hodowlanych oraz sportowych. Ponad 20-letnie doświadczenie w żywieniu koni pozwala stać się produktom Humavet wyjątkowym projektem. Ze wszystkimi dostępnymi produktami możecie Państwo zapoznać się TUTAJ.
Trociny ProfiBed - prasowana podściółka wysokiej jakości, odpylona - nadaje się dla koni alergicznych. Łatwa w utrzymaniu czystości w boksie. Dostępna w trzech wariantach paletowych, które można zamówić TUTAJ.
Zachęcamy do współpracy sklepy jeździeckie, fundacje, ośrodki jeździeckie ...
Wszelkie informacje dotyczące progów rabatowych, warunków współpracy przesyłamy drogą mailową.
Zachęcamy do kontaktu.

biuro@obiegly.pl
info@obiegly.pl
F.H.U. Mirosław Obiegły
Smardzów 31
56-400 Oleśnica

tel. 600-064-525
tel. 608-308-174
tel
biuro@obiegly.pl
info@obiegly.pl

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0